+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Чому корисна Ментальна арифметика для дітей


  Методика «Абакус» - програма Ментальна арифметика – це методика розвитку розумових здібностей дітей від 4 до 16 років, заснована на системі усного рахунку. Навчаючись за цією методикою, дитина зможе розв’язати будь-які арифметичні задачі за кілька секунд (додавання, віднімання, множення, ділення, розрахунок квадратного кореня числа) в умі швидше, ніж за допомогою калькулятора!

Але швидкий рахунок – це лише бонус при вивченні Ментальної арифметики, найголовніше – це розвиток інтелектуальних здібностей, діти закладають тверду основу для подальших академічних успіхів та розвитку особистості.

Завдяки   цій методиці розвивається і поліпшується: концентрація уваги, фотографічна пам’ять, точність і швидкість реакції, впевненість в собі.

Як проходять заняття за методикою «Ментальна арифметика»?

На початкових етапах програми діти навчаються тому, як здійснювати арифметичні розрахунки з використанням найстарішого розрахункового інструменту, дерев’яної рахівниці – абакуса. Цей пристрій складається з прямокутної рами з круглими кісточками, що переміщуються на спицях. Спочатку діти навчаються розв’язувати арифметичні дії, використовуючи фізичний абакус. В подальшому розрахунки проводяться на ментальному рівні, тобто подумки, уявляючи в умі образ рахівниці. Таким чином, діти навчаються виконувати складні розрахунки у швидкому темпі, в той же час для них це залишається розвагою.

Діти, які пройшли навчання за програмою «Ментальна арифметика», досягають визначних результатів не тільки у математиці, але й в інших сферах завдяки тому, що збільшується впевненість у своїх силах, учні здатні подолати труднощі, які виникають під час шкільного навчання.