+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Комплексна підготовка дітей до школи


Органічному вливанню у шкільне життя сприяють не тільки знання, але й психологічна готовність, а саме: самостійність, мотивація до навчання, вміння спілкуватися з однолітками й дорослими, здатність концентруватися, логічно мислити, шукати, аналізувати, запам’ятовувати та класифікувати інформацію.

   Для батьків, які хочуть підготувати свою дитину до такого серйозного етапу в житті, як вступ до школи, ми пропонуємо комплексні заняття в групах «Перлинка».

Програма розрахована на 2 роки навчання і дозволяє  поступово адаптувати дитину до незнайомого, великого, дитячого колективу, розвивати її індивідуальні особливості, що у майбутньому допоможе успішно та легко  оволодіти шкільною програмою.

Все це відбувається за допомогою комплексу занять, до якого входять:

  • Дошкільна підготовка-  формування основних навичок письм: графічних, орфографічних. Формування математичних знань та умінь.
  • Мнемотехніка - сукупність спеціальних прийомів і способів, що полегшують запам'ятовування і збільшують обсяг пам'яті шляхом утворення штучних асоціацій.
  • Англійська мова - практичний курс англійської мови, що відповідає основним цілям дошкільної освіти. Головним завданням навчання в цей період є розвиток елементарних мовних навичок, перш за все, розвиток усного мовлення та сприйняття англійської мови на слух.
  • Художня праця- розвиток творчих здібностей у дітей. Головне  значення полягає у розширенні знань дітей про навколишній світ, формування морально-естетичних уявлень, розвитку сенсорних здібностей, творчої уяви та фантазії, дрібної моторики.
  • Музикування- діти пізнають музику через гру. Під час занять у дітей розвивається слух, уява, музично-образні рухи. Відбувається розвиток артикуляції, через мовні вправи та пісенний матеріал. Знайомство та гра на шумових дитячих інструментах.
  • Психологічні тренінги – на заняттях діти знайомляться зі своїми емоціями, розвивають комунікативні навички, уважність. наполегливість, вчаться краще розуміти стосунки.
  • Я пізнаю світ – діти знайомляться з оточуючою природою, пізнаютьрослиний та твариний світ, вивчають природні явища і планету в цілому. Заняття побудовані таким чином, щоб пробуджувати інтерес дітей до оточуючого світу.

Групи складаються з невеликої кількості дітей (8-10) , що допомагає швидко знайти індивідуальний підхід до кожної дитини.

Заняття в групах відбуваються тричі на тиждень в першу або в другу половину дня. Режим роботи складений так, що дитина має змогу відпочити після кожного заняття, а на перерві насолодитись  чаюванням та спілкуванням з одногрупниками.

Час від часу в групах проводяться цікаві святкові заняття.