+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Робототехніка

43 гуртків
48 викладачів
+38 (068) 418 65 57
divocvit.org@gmail.com

Робототехніка для дітей - це новий вид занять, що дозволяє надихнути дитину поза школою і розкрити її творчі здібності.

Ваша дитина навчиться будувати різні моторизовані механізми, познайомиться з основними принципами механіки і робототехніки та дізнається багато нового і цікавого.

У нашому центрі заняття з робототехніки проводяться у маленьких групах до п’яти дітей віком від 6 до 11 років. Ваша малеча працюватиме з радіокерованими роботами 

Intelligent Variety Blocks. Науково-пізнавальний конструктор роботів Intelligent Variety Blocks відрізняється яскравими деталями, цікавими та досить складними конструкціями та динамічним керуванням за допомогою пульта дистанційного управління. Ці дивовижні об’ємні моделі оснащені декількома електродвигунами, швидко рухаються з допомогою радіокерованого пульту управління «вперед-назад», повертають «ліворуч-праворуч», оминають чи переїжджають перешкоди. 

Моделі цікаві та не дуже складні, тому дітки молодшого шкільного віку можуть працювати з ними практично самостійно завдяки детальним покроковим інструкціям. Як і інші конструктори, набір дозволяє проявити власну винахідливість та експериментувати, створюючи власні моделі радіокерованих роботів.

Наш власний досвід використання динамічного конструктора радіокерованих роботів Variety Blocks свідчить, що вони є цікавими, як  для дітей від 3-х років, так і для дорослих. Проте, при складанні та використанні радіокерованих роботів з малечею слід уважно стежити за процесом збирання моделей та допомагати дитині, оскільки самостійно дитина часто не може слідувати інструкціям та складати складні конструкції водночас. 

Батьки, у дитинстві яких не було таких іграшок, із величезним задоволенням можуть скористатись нагодою і побавитись розумним іграшками разом із дітьми. 

Звісно, у старшому віці сам процес складання моделей є більш інформативним та науково обґрунтованим. Під керівництвом досвідчених тренерів, які супроводжують процес науковими та технічними коментарями, він перетворюється із цікавої гри у корисне і не менш цікаве заняття. Після таких занять у нас можуть з’явитися  майбутні інженери, які отримали корисні знання з фізики, хімії, інженерії, конструювання та електроніки на гуртку з робототехніки. 

Але робототехніка - це не тільки цікаво, а й корисно для навчання дітей. Не останню роль на заняттях з робототехніки займає розвиток дрібної моторики. Розвиток дрібної моторики рук дітей важливий для їхнього загального розвитку, позаяк точні координовані рухи необхідні, щоб писати, одягатися, а також виконувати різні побутові та інші дії.

Дрібна моторика дуже важлива, оскільки через неї розвиваються такі вищі властивості свідомості, як:

- увага;

- мислення;

- координація;

- уява;

- спостережливість;

- зорова і рухова пам'ять;

- мова.

Якщо ви шукали для своєї дитини гурток, який поєднає в собі цікавість, корисність та інноваційність - вітаємо, ви потрапили у правильне місце. Чекаємо вас на захопливих заняттях! 

 

 

 

 

Розклад
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Залиште заявку, ми перетелефонуємо
Робототехніка
Надіслати Надіслати