+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Робототехніка

44 гуртків
51 викладачів
+38 (068) 418 65 57
divocvit.org@gmail.com

 

Курс “Junior Maker"

Курс надає дітям унікальну можливість познайомитися з базовими поняттями робототехніки, візуального програмування та поринути у світ мейкерства.

Конструюванням невеличких моделей роботів  та  програмуванням їх на планшеті. Модель збирається з пластмасових деталей  та електронних компонент – датчиків, моторів, смарт-хаба. Заняття проходять з використанням спеціалізованого комплекту LEGO Education WeDo 2.0. Протягом року діти мають змогу сконструювати більш ніж 30 різноманітних роботів (тваринок, пташок, наземний, повітряний та космічний транспорт, механізми та машини), запрограмувати їх на виконання певних дій (рухатися та реагувати на об’єкти у навколишньому середовищі). Кожне 6 заняття - вільна творчість під наглядом та з порадами вчителя.

Протягом курсу діти вивчають основи механіки, математики та програмування. Заняття сприяють розвитку мовлення, логічного та технічного мислення, вчать працювати в команді.

Вік: 6-7 років

Base Maker (Творча LEGO-майстерня+3Д)

Курс надає дітям можливість розвитку у таких напрямках знань як: робототехніка та візуальне програмування. Навчання з використанням робототехнічних конструкторів: LEGO Education WeDo 2.0, LEGO Boost та візуального середовища Scratch 3.0.

На заняттях діти конструюють та програмують різноманітні моделі машин, механізмів, тварин, транспортних засобів з використанням від 200 до 800 пластикових деталей, декількох сенсорів, моторів, смарт-хаба та мув-хаба. 
Кожне 4 заняття - вільна творчість під наглядом та з порадами вчителя.
Окремі заняття присвячені основам програмування візуальними блоками у Scratch 3.0. Це середовище та візуальна мова програмування, у якій код створюється шляхом маніпулювання графічними блоками. Середовище орієнтоване в першу чергу на дітей та початкове знайомство з основними концепціями та ідеями програмування. Завдяки динамічності, вона дає змогу змінювати код навіть під час виконання. Мова має за мету навчити дітей поняттю програмування і дає можливості створювати ігри, анімації чи музику.

  • тренується посидючість і концентрація уваги
  • формується акуратність;
  • поліпшується образне мислення, пам'ять і фантазія;
  • розвивається дрібна моторика рук;
  • малюк відчуває свою унікальність.

Вік: 8-10 років

 

Ми маємо чудового викладача з досвідом роботи більше 20 років. Він є автором освітньо-розважального Ютуб-каналу, являється організатором та спікером різних майстер-класів та семінарів.

 

 

 

 

 

Розклад
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
5 - 9 років Субота
11:15 - 12:15
303 Шихат-Саркісов Іван Васильович
6-9 років (закрита) Субота
12:30 - 13:30
303 Шихат-Саркісов Іван Васильович
Залиште заявку, ми перетелефонуємо
Робототехніка
Надіслати Надіслати