+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Абакус (Ментальна арифметика)

44 гуртків
51 викладачів
+38 (068) 418 65 57
divocvit.org@gmail.com

Мрієте, що ваша дитина за кілька секунд зможе розв’язати будь-які арифметичні задачі (додавання, віднімання, множення, ділення, розрахунок квадратного кореня числа) в умі швидше, ніж за допомогою калькулятора? Тоді вам на гурток ментальної арифметики. 

Методика «Абакус» - програма Ментальна арифметика – це методика розвитку розумових здібностей дітей від 4 до 16 років, заснована на системі усного рахунку.

  Завдяки ментальній арифметиці розвивається і поліпшується:

- концентрація уваги;

- фотографічна пам’ять ;

- точність і швидкість реакції ;

- впевненість в собі .

Як проходять заняття за методикою «Ментальна арифметика»?

На початкових етапах програми діти навчаються тому, як здійснювати арифметичні розрахунки з використанням найстарішого розрахункового інструменту, дерев’яної рахівниці – абакуса. Цей пристрій складається з прямокутної рами з круглими кісточками, що переміщуються на спицях. Спочатку діти навчаються розв’язувати арифметичні дії, використовуючи фізичний абакус. В подальшому розрахунки проводяться на ментальному рівні, тобто подумки, уявляючи в умі образ рахівниці. Таким чином, діти навчаються виконувати складні розрахунки у швидкому темпі, в той же час для них це залишається розвагою.

Діти, які пройшли навчання за програмою «Ментальна арифметика», досягають визначних результатів не тільки у математиці, але й в інших сферах завдяки тому, що збільшується впевненість у своїх силах, учні здатні подолати труднощі, які виникають під час шкільного навчання.

Якщо навчання з допомогою старої рахівниці не здається вам чимось дивним і ви готові щодня дивуватися результатам своєї дитини, поспішайте записатися на гурток.

 

 

Розклад
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
6-9 років (закрита) Середа
Понеділок
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
303 Мисака Наталія Валентинівна
Залиште заявку, ми перетелефонуємо
Абакус (Ментальна арифметика)
Надіслати Надіслати