+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Силовий фітнес

51 гуртків
57 викладачів
+38 (068) 418 65 57
divocvit.org@gmail.com

Якщо ви звикли викладатися на всі 100% і готові лити піт відрами лиш би був результат, то поспішайте на силовий фітнес

Це заняття створить вам рельєфний животик, та підкачені сідниці.  На тренуванні використовуються гантелі та бодібари, а також працюємо з власною вагою. Багато присідань, нахилів і скручувань. Всі вправи виконуються в середньому темпі з обов’язковим акцентом на правильність виконання.

Найбільше заняття фітнесом з обтяженням впливають на стан мускулатури, підвищуючи її витривалість і силові показники. Окрім цього, силовий фітнес допоможе побороти певну асиметрію тіла, яка виникає внаслідок нерівномірного розвитку м'язів і неправильного розподілу навантаження. 

Приємним побічним ефектом розвитку м'язів є прискорення метаболізму і більш активне жироспалювання. Регулярне виконання силових також вправ сприяє зміцненню скелета. 

Плюси силового фітнесу для серця

Регулярні фітнес-тренування з додатковою вагою позитивно впливають на стан серцево-судинної системи. Силовий фітнес корисний не тільки для серця, адже він паралельно впливає на імунітет і метаболізм. Таким чином ви маєте менше шансів захворіти.

 Плюси силового фітнесу для мозку 

Регулярні заняття з додатковою вагою зміцнюють віру в себе і рішучість, а ці якості надзвичайно корисні у всіх сферах життя, включаючи роботу. Деякі методи лікування депресії та безсоння засновані на систематичних заняттях фітнесом, проте рівень фізичних навантажень повинен підбиратися суворо індивідуально. 

Атмосфера на наших заняттях завжди приємна та мотивуюча, тому не втрачайте нагоди стати ще кращою версією себе. 

 

 

Розклад
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
120 з 14 років Понеділок
Середа
П`ятниця
8:30 - 9:30
8:30 - 9:30
8:30 - 9:30
205 Кузнецова Валентина Аркадіївна
Залиште заявку, ми перетелефонуємо
Силовий фітнес
Надіслати Надіслати