+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Комплекс "Кнопа"

51 гуртків
57 викладачів
+38 (068) 418 65 57
divocvit.org@gmail.com

Побачити  особливості психологічного розвитку  дитини, її  інтелектуальні  дані, виявити і розвивати  таланти – все це дає можливість комплекс «Кнопа». Програма сприяє  творчому  розвитку та формуванню гармонійної, впевненої у власних можливостях, особистості. 

Заняття проводяться в ігровій формі, використовується багато різноманітних рольових ігор, вправ, завдань.                                      

Завдяки нашим заняттям:

- стимулюється розвиток позитивних емоцій і почуттів дитини;

- формуються навички організованого виконання дій;

- розвиваються психічні  процеси, а саме: увага, сприйняття, пам'ять, логічне  мислення, вербальне та невербальне  мовлення та дрібна  моторика;

- розкривається  творчий потенціал  дитини

Розвиваючий Комплекс «Кнопа» складається з таких занять:

  • мнемотехніка (ейдотехніка);
  • музикування;
  •  арт-терапія; 
  • монтессорі

Арт-терапія - це найбільш м'який метод роботи з дітьми дошкільного віку. На заняттях дитина може самовиражатись через малюнок, ліплення, рухи та звуки і, що не менш важливо, знімати психоемоційне напруження під час музичної чи пісочної терапій. На заняттях мистецтвом дуже важливо, щоб дитина відчувала успіх в своїй справі,який підсвідомо переноситься і на звичайне життя. Арт-терапія дозволяє зробити цей процес радісним, цікавим, успішним, індивідуальним для кожного.

Мнемотехніка (Ейдотехніка) - це заняття, на яких діти розвивають пам'ять та увагу, використовуючи переважно зорові враження та образи.

Монтессорі - це найпопулярніша у світі та перевірена часом методика Марії Монтессорі, яка допоможе розвинути вільну, творчу, гармонійну особистість. Заняття за цією методикою унікальні, прості, а  головне - діючі та результативні. Принцип роботи в облаштованому, новому середовищі, створеному за методикою Марії Монтессорі "Допоможи мені це  зробити самому"

Якщо ви прагнете всебічного творчого розвитку Вашої дитини, а також її соціалізації з однолітками, комплекс «Кнопа» однозначно для вас.

 

Розклад
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
3 - 4 роки Середа
П`ятниця
10:00 - 11:30
10:00 - 11:30
Приймак Ярослава Миколаївна
Залиште заявку, ми перетелефонуємо
Комплекс "Кнопа"
Надіслати Надіслати