+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Комплекс "Малеча"

51 гуртків
57 викладачів
+38 (068) 418 65 57
divocvit.org@gmail.com

Якщо ви думали, що найменших діток нема куди віддати, для них не існує гуртків і їхнім розвитком можуть займатися тільки рідні вдома, то поспішаємо розвіяти ці міфи. 

Наш гурток «Малеча»  – це комплекс занять для найменших, віком від півтора року. Разом із дорослими діти поринають у чарівний світ музики та художньої праці, де за допомогою гри, маніпулюючи предметами, вони гармонійно розвиваються, спілкуючись із однолітками. 

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень та складатимуться з:

- музикування;

- арт-терапії; 

- монтессорі. 

На заняттях з музикування діти вчаться: 

-       ритмічно рухатись;

-       гарно співати;

-      любити музику, навколишній світ, інших людей та самих себе. 

Що музикування дає дітям? 

-      можливість розвинути координацію рухів дитини за допомогою вправ з м’ячами, палицями тощо, що дає в подальшому змогу маніпулювати будь-якими предметами;

-      розвиває творче та образне мислення; 

-      розвиває слух та відчуття ритму;

 Арт-терапія - це найбільш м'який метод роботи з дітьми дошкільного віку. На заняттях дитина може самовиражатись через малюнок, ліплення, рухи та звуки і, що не менш важливо, знімати психоемоційне напруження під час музичної чи пісочної терапій. На заняттях мистецтвом дуже важливо, щоб дитина відчувала успіх в своїй справі,який підсвідомо переноситься і на звичайне життя. Арт-терапія дозволяє зробити цей процес радісним, цікавим, успішним, індивідуальним для кожного.

Монтессорі - це найпопулярніша у світі та перевірена часом методика Марії Монтессорі, яка допоможе розвинути вільну, творчу, гармонійну особистість. Заняття за цією методикою унікальні, прості, а  головне - діючі та результативні. Принцип роботи в облаштованому, новому середовищі, створеному за методикою Марії Монтессорі "Допоможи мені це  зробити самому"

Як відбуваються заняття? 

Не менш важливим є і залучення дітей до світу прекрасного - радість і задоволення від створеної роботи, розвиток цікавості до навколишнього, здійснення зв`язку між емоційним світом і матеріальним. Все відбувається у грі, у створенні ситуацій співдружності та співтворчості. Саме це підвищує активність дітей в осмисленні і наступному самостійному виконанні завдань.

Тому, якщо ви хочете, щоб ваша малеча ще з першого року свого життя краще пізнавала світ і отримувала потрібні навички – записуйтеся у групу. 

 

Розклад
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
1,5 - 2 роки Вівторок
Четвер
10:00 - 11:00
10:00 - 11:00
201 Приймак Ярослава Миколаївна
2 - 3 роки Вівторок
Четвер
11:00 - 12:00
11:00 - 12:00
201 Приймак Ярослава Миколаївна
1,5 - 2,8 років Понеділок
Середа
10:00 - 11:00
10:00 - 11:00
201, 202 Білик Ольга Володимирівна
2-3 роки 201, 202 Білик Ольга Володимирівна
Залиште заявку, ми перетелефонуємо
Комплекс "Малеча"
Надіслати Надіслати