+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Мнемотехніка (Ейдотехніка)

43 гуртків
48 викладачів
+38 (068) 418 65 57
divocvit.org@gmail.com

«Не буває поганої пам’яті, є лише невміння нею користуватися».

Вчені давно дійшли висновку, що міцна пам’ять людини пов’язана з уявою, а не із зазу­брюванням. Особливо це актуально для дітей, адже саме вони мають цю «живу» пам’ять. Окрім цього, ейдетична пам’ять триваліша. Вона дозволяє відтво­рити те, що запам’ятовувалося, і через місяць, і через рік. Саме цьому вчать на заняттях з мнемотеніки.

Мнемотехінка - це комплексна програма розвитку образного мислення і пам'яті, яка активізує творчі здібності, тренує пам'ять, увагу і мислення, навчає ефективним методам запам'ятовування: як легко вивчити вірш, як швидко і ефективно засвоїти шкільні матеріали, запам’ятати дату з історії або теорему з математики, формулу з фізики, іноземні слова, географічні дані, тощо.

Методи популярної сьогодні мнемотехніки базуються на максимальному використанні образного типу інформації. Учитель кодує матеріал уроку в символи, схеми і діти запам’ятовують інформацію, пропускаючи її через емоції, темперамент. Мнемотехніка задіює резерви правої півкулі головного мозку, сприяє розвитку образної пам’яті, образного мислення, творчих здібностей.

Програма спрямована на:

- інтенсивний інтелектуальний розвиток;

- ефективне використання можливостей пам'яті без втоми і зубріння;

- тренування уваги і здатності до зосередження;

- розвиток нестандартного мислення та вміння створювати оригінальні ідеї.

Тому, якщо ви хочете позбавити свою дитину годинних зазубрювань інформації, яка згодом все одно «зникне», а мрієте про те, що всі знання будуть систематизовані – вам до нас на гурток.

 

 

Розклад
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Залиште заявку, ми перетелефонуємо
Мнемотехніка (Ейдотехніка)
Надіслати Надіслати