+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Бальна хореографія

44 гуртків
51 викладачів
+38 (068) 418 65 57
divocvit.org@gmail.com

Спортивно-бальні танці - це не просто танці, це ціле мистецтво, і одночасно наука, спорт, пристрасть, одним словом - ціле життя, втілене в русі. Також це колосальне тренування для всіх м'язів тіла, правильне і  здорове кардіологічна навантаження.

Спортивно-бальні танці - це чудовий вибір для того, щоб дитина розвивалася гармонійно. Вони вчать володінню тілом, почуттю ритму, красивою, рівній поставі. Крім фізичних здібностей, бальні танці - це парний вид занять, тому дитина вчиться працювати в команді, знаходити взаємозв'язок і розуміти партнера вже з раннього віку.

Бальні танці мають два напрямки: європейська програма (повільний вальс, танго, квікстеп, віденський вальс, фокстрот), латиноамериканська програма (ча-ча-ча, джайв, самба, румба, пасадобль).

Одним з головних переваг бальних танців для дітей є всебічний розвиток. Адже тренувальний процес вчить не тільки танцювання. Це ще і відмінна фізична підготовка. Це виховання естетичного сприйняття. Це розкриття творчих здібностей дитини.

Бальні танці для дітей це:

- професійний підхід, завдяки якому дитина буде всебічно розвиватися

- комфортні умови занять

- танцювальні та розважальні заходи для дітей.

Впевненість, гарна фізична підготовка та цілий арсенал різноманітних танців - все це ви зможете отримати на наших заняттях. Тому поспішіть поринути у чарівний світ танців. 

 

 

Розклад
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
З 5 - 11 років Середа
Субота
16:00 - 17:30
14:00 - 16:00
305,205 Зозуля Наталія Володимирівна
Залиште заявку, ми перетелефонуємо
Бальна хореографія
Надіслати Надіслати