+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Айкідо

43 гуртків
48 викладачів
+38 (068) 418 65 57
divocvit.org@gmail.com

Центр розвитку ORIGAMI радий представити

японське Айкі Додзьо – та практику:

айкідо - мистецтво миру та бойове мистецтво без зброї

іайдо - робота з японським мечем, катаною.

Айкі Додзьо що це таке

- концепція айкі додзьо поєднує у собі декілька елементів

- айкі:  "ай" гармонія, "кі" енергія, 

- додзьо: "до" шлях, "дзьо" місце, храм - в контекстному розумінні “Храм осягнення Шляху”, в якому учень має пройти шлях самопізнання, самовдосконалення, загартування тіла, виробітку самомотивації, прихід до внутрішнього балансу, гармонії з оточуючим середовищем.

Практика - є основою фізичного та духовного зростання. Заняття в Айкі додзьо це комплексне занурення в культуру бойових мистецтв Японії де має місце своя тепла атмосфера та індивідуальний підхід до кожного учня. Одна з  складових є знаходження спільної мови, взаєморозуміння між учителем, учнем, батьками та самим собою. Супротивник розглядається як партнер який випробовує та допомагає зрозуміти та осягнути шлях.  

Наприклад: бойові мистецтва це в першу чергу захист свого життя, своїх рідних і збереження здоров’я на відміну від спортивних видів де головним пріоритетом є перемога. Тому ми вивчаємо: етикет - як елемент японської культури, що дає змогу пізнати тонкощі взаємодії та тримати в гармонії себе і оточуюче середовище, це насамперед повага до місця проходження практики, повага до вчителя, повага до партнера, повага до себе.

Дихальні вправи - для вміння керувати своїми емоціями, думками, внутрішнім станом, енергетикою. Система безпечних падінь, кувирків, перекатів, страховок - для збереження та не ушкодження свого тіла, та можливості багаторазово виконувати технічні дії, крім того це добрий массаж всього тіла, що має укріплюючий та релакс ефект після навантаження в школі чи на роботі. 

В Іайдо (доросла група) вивчається робота з японским мечем, під час занять виконуються вправи самостійно - ката та з партнером. Покращується саморегуляція, координація, увага, рівновага, естетичне задоволення.

В Айкідо також вивчаються базові вправи з інвентарем - дерев’яним мечем, основним символом бойових мистецтв Японії, що дає розуміння про конкретні траєкторії переміщення та руху рук, ніг, тіла, чи при атаці чи при захисті, розуміння безпечної дистанції та слабких зон супротивника, присутні елементи дзюдо, карате, тайчі, йоги тощо. Розглядаються та моделюються життєві ситуації, отримуються консультації по безпеці. 

 

Розклад
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Залиште заявку, ми перетелефонуємо
Айкідо
Надіслати Надіслати