+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Розклад

Дошкілля
Дошколярик
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
1 рік до школи Понеділок
Середа
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
308 Антонова Марина
1 рік до школи Понеділок
Середа
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
308 Антонова Марина
1 рік до школи Понеділок
Середа
11:00 - 12:00
11:00 - 12:00
308 Антонова Марина
1 рік до школи Понеділок
Середа
12:00 - 13:00
12:00 - 13:00
308 Антонова Марина
Комплекс "Капітошка"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Комплекс "Кнопа"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
3 - 3,8 роки Середа
П`ятниця
10:00 - 11:30
10:00 - 11:30
Здрилюк Ірина
Комплекс "Малеча"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
2 - 3 роки Вівторок
Четвер
11:00 - 12:00
11:00 - 12:00
201 Приймак Ярослава
1,5 - 2 роки Вівторок
Четвер
10:00 - 11:00
10:00 - 11:00
201 Приймак Ярослава
Комплекс "Перлинка"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Логопед
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 4 років(Індивід. заняття) Середа
П`ятниця
-
-
201 Татарчук Світлана
Міні-садочок
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
4-5,5 років Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П`ятниця
9:00 - 13:30
9:00 - 13:30
9:00 - 13:30
9:00 - 13:30
9:00 - 13:30
206 Приймак Ярослава
3 - 5.5 років Вівторок
Середа
Четвер
П`ятниця
Понеділок
14:00 - 19:00
14:00 - 19:00
14:00 - 19:00
14:00 - 19:00
14:00 - 19:00
204 Приймак Ярослава
Розвиток інтелекту
IT - освіта
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Абакус (Ментальна арифметика)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Робототехніка
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
5 - 9 років Четвер
14:30 - 15:30
306 Шихат-Саркісов Іван
Швидкочитання
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Іноземні мови
Спорт
Акробатика
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Дзюдо
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 6 років Понеділок
Середа
П`ятниця
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
401 Варданян Армен
4-6 років Понеділок
Середа
П`ятниця
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
401 Варданян Армен
Капоейра
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
7-9років Вівторок
Четвер
Субота
17:00 - 19:00
17:00 - 19:00
11:00 - 13:00
401 Ковбель Віталій
Кудо
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
4-7 років ( новачки) Вівторок
Четвер
Субота
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
13:00 - 14:00
402 Бабій Богдан
7+ Вівторок
Четвер
Субота
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
14:00 - 15:00
402 Бабій Богдан
Кікбоксинг
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Повітряна гімнастика "No _ Gravity"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
різний вік Вівторок
Четвер
Субота
12:00 - 13:00
12:00 - 13:00
14:00 - 15:00
403 Радзієвська Віоріка
Аматори Понеділок
Середа
П`ятниця
19:00 - 20:00
19:00 - 20:00
19:00 - 20:00
403 Карачинецька Олена
5-10 років( новачки) Вівторок
Четвер
15:00 - 16:00
15:00 - 16:00
403 Прокопенко Алла
різний вік Вівторок
Четвер
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
403 Радзієвська Віоріка
різний вік Вівторок
Четвер
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
403 Радзієвська Віоріка
з 6 років Понеділок
Середа
П`ятниця
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
403 Карачинецька Олена
8-14 років Вівторок
Четвер
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
403 Прокопенко Алла
різний вік Понеділок
Середа
П`ятниця
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
4103 Карачинецька Олена
Студія художньої гімнастики «Victory»
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 5 років Понеділок
Середа
П`ятниця
14:30 - 15:30
14:30 - 15:30
14:30 - 15:30
203 Мосійчук Вікторія
від 3-5 років Понеділок
Середа
П`ятниця
16:30 - 17:30
16:30 - 17:30
16:30 - 17:30
203 Мосійчук Вікторія
1-2 роки навчання Понеділок
Середа
П`ятниця
15:30 - 16:30
15:30 - 16:30
15:30 - 16:30
203 Мосійчук Вікторія
Тхеквондо
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
від 7-10 років Понеділок
Середа
П`ятниця
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
402 Багнета Володимир
Хореографія
Art-студія "Teens Style" (Східні Танці)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Contemporary dance
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Magic dance studio
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
3-4 років Понеділок
Середа
17:15 - 18:30
17:15 - 18:30
305 Карабанова Діана
Бальна хореографія
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
З 5 років Четвер
Субота
16:00 - 18:00
14:00 - 16:00
301 Зозуля Наталія
Брейк-данс
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
З 5 років Понеділок
Середа
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
203 Небесний Сергій
Студія класичної та сучасної хореграфії "Grand Jete"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
7-9 років Вівторок
Четвер
14:00 - 16:00
14:00 - 16:00
305 Матвєєва Ольга
Студія сучасного танцю ART FUSION (Хіп-Хоп)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
8-13 років Вівторок
Четвер
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
205 Камінська Юлія
4-6 років (старт групи) Четвер
Вівторок
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
205 Камінська Юлія
Мистецтво
Анти-хор
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Вокал
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
65 з 4 років 209 Косарчук Віта
67 з 4 років 208 Пульбер Евеліна
Глинотерапія
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Дитячий театр "The Театр"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
№1 з 10 років Середа
П`ятниця
17:00 - 18:30
17:00 - 18:30
(сцена) Варданян Карен
№2 з 5 років Середа
П`ятниця
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
(сцена) Варданян Карен
№4 з 8 років Вівторок
Четвер
17:00 - 18:30
17:00 - 18:30
(сцена) Варданян Карен
Кулінарна школа для дітей та підлітків "Готуй як шеф-кухар"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Укулеле, класична гітара, акустична гітара, електрогітара
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Фортепіано
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 5 років Стягайло Юлія
Фортепіано, синтезатор
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Художня студiя "Веселкова палітра"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
5-6р (дошколярики) Середа
П`ятниця
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
310 Гаврилюк Марія
Школа образотворчого мистецтва "Da Vinci"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
8-12 років Вівторок
Четвер
9:30 - 10:45
9:30 - 10:45
207 Воробйова Наталія
6-7 років Вівторок
Четвер
15:00 - 16:00
15:00 - 16:00
311 Воробйова Наталія
7-9 років Вівторок
Середа
16:15 - 17:30
16:15 - 17:30
311 Воробйова Наталія
9-10 років Вівторок
Четвер
17:40 - 19:00
17:40 - 19:00
207 Воробйова Наталія
7-8 років Понеділок
Середа
16:15 - 17:45
16:15 - 17:45
311 Карабан Надія
7-8 років Понеділок
Середа
18:00 - 19:30
18:00 - 19:30
311 Карабан Надія
8-10 років Вівторок
Четвер
9:15 - 10:40
9:15 - 10:40
207 Карабан Надія
10-13 років Понеділок
Середа
9:15 - 10:40
9:15 - 10:40
207 Карабан Марина
10-13р П`ятниця
15:45 - 17:45
207 Карабан Марина
8-10 років Вівторок
Четвер
9:15 - 10:40
9:15 - 10:40
311 Воробйова Наталія
9-11 років Вівторок
Четвер
18:00 - 19:30
18:00 - 19:30
207 Карабан Надія
6-7 років Понеділок
Середа
16:00 - 17:15
16:00 - 17:15
311 Карабан Надія
Для дорослих
Fit Mix (функціональний тренінг/силовий/табата)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Fly Stretching
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
130 з 14 років П`ятниця
Понеділок
Середа
8:00 - 9:00
8:00 - 9:00
8:00 - 9:00
403 Радзієвська Віоріка
LadyStyle (бачата+сальса)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
The театр laboratory
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Капойера
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
14+ Вівторок
Четвер
Субота
17:00 - 19:00
17:00 - 19:00
11:00 - 13:00
401 Ковбель Віталій
Кудо
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
14+ Вівторок
Четвер
Субота
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
14:00 - 15:00
402 Бабій Богдан
Повітряна гімнастика для дорослих
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
для дорослих Вівторок
Четвер
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
403 Радзієвська Віоріка
дорослі Вівторок
Четвер
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
403 Радзієвська Віоріка
Силовий фітнес
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
120 з 14 років Понеділок
Середа
П`ятниця
8:30 - 9:30
8:30 - 9:30
8:30 - 9:30
205 Кузнецова Валентина
Степ аеробіка
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
122 від 14 років Понеділок
Середа
П`ятниця
17:30 - 18:30
17:30 - 18:30
17:30 - 18:30
205 Кузнецова Валентина
123 від 14 років Понеділок
Середа
П`ятниця
18:30 - 19:30
18:30 - 19:30
18:30 - 19:30
205 Кузнецова Валентина
Школа образотворчого мистецтва "Da Vinci" ( для дорослих)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
14+ П`ятниця
Четвер
17:30 - 19:00
17:30 - 19:00
207 Карабан Марина