+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Розклад

Дошкілля
Дошколярик
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
5-6 років Вівторок
Четвер
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
308 Антонова Марина
5-6 років Вівторок
Четвер
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
308 Антонова Марина
Комплекс "Капітошка"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
3 роки до школи Вівторок
Четвер
9:00 - 12:00
9:00 - 12:00
Гаврилюк Марія
3 роки до школи Вівторок
Четвер
16:00 - 19:00
16:00 - 19:00
Білик Ольга
Комплекс "Кнопа"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
3 - 4 роки Середа
Понеділок
10:00 - 11:30
10:00 - 11:30
Приймак Ярослава
Комплекс "Малеча"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
2-3 роки Вівторок
Четвер
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
201,202 Білик Ольга
1,5 - 2,8 років Понеділок
Середа
10:00 - 11:00
10:00 - 11:00
201, 202 Білик Ольга
2-3 роки Понеділок
Середа
11:00 - 12:00
11:00 - 12:00
201, 202 Білик Ольга
2 - 3 роки Вівторок
Четвер
11:00 - 12:00
11:00 - 12:00
201, 202 Приймак Ярослава
від 2 - 3 років Вівторок
Четвер
11:40 - 12:40
11:40 - 12:40
201,202 Білик Ольга
1 1.5 - 2 роки Понеділок
Середа
9:45 - 10:45
9:45 - 10:45
201, 202 Білик Ольга
1/2 1.5 - 2 роки Понеділок
Середа
9:45 - 10:45
9:45 - 10:45
201, 202 Білик Ольга
1,5 - 2 роки Вівторок
Четвер
10:00 - 11:00
10:00 - 11:00
201, 202 Приймак Ярослава
Комплекс "Перлинка"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
1 рік до школи Понеділок
Середа
П`ятниця
9:00 - 12:00
9:00 - 12:00
9:00 - 12:00
Антонова Марина
1 рік до школи Понеділок
Середа
П`ятниця
9:00 - 12:00
9:00 - 12:00
9:00 - 12:00
Дубчак Анна
1 рік до школи Понеділок
Середа
П`ятниця
9:00 - 12:00
9:00 - 12:00
9:000 - 12:00
Максимова Лариса
2 роки до школи Понеділок
Середа
9:00 - 12:00
9:00 - 12:00
Гаврилюк Марія
2 роки до школи Вівторок
Четвер
9:00 - 12:00
9:00 - 12:00
Янголь Галина
2 роки до школи Вівторок
Четвер
9:00 - 12:00
9:00 - 12:00
Домбровська Анна
1 рік до школи Понеділок
Середа
П`ятниця
16:00 - 19:00
16:00 - 19:00
16:00 - 19:00
Антонова Марина
1 рік до школи Понеділок
Середа
П`ятниця
16:00 - 19:00
16:00 - 19:00
16:00 - 19:00
Дубчак Анна
1 рік до школи Понеділок
Середа
П`ятниця
16:00 - 19:00
16:00 - 19:00
16:00 - 19:00
Здрилюк Ірина
2 роки до школи Вівторок
Четвер
16:00 - 19:00
16:00 - 19:00
Гаврилюк Марія
Логопед
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 3 років(Індивід. заняття) Середа
П`ятниця
-
-
304 Татарчук Світлана
Міні-садочок
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 2,8 - 4 років Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П`ятниця
9:00 - 13:30
9:00 - 13:30
9:00 - 13:30
9:00 - 13:30
9:00 - 13:30
206 Білик Ольга
4-5,5 років Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П`ятниця
9:00 - 13:30
9:00 - 13:30
9:00 - 13:30
9:00 - 13:30
9:00 - 13:30
206 Приймак Ярослава
3 - 5.5 років Вівторок
Середа
Четвер
П`ятниця
Понеділок
14:00 - 18:30
14:00 - 18:30
14:00 - 18:30
14:00 - 18:30
14:00 - 18:30
204 Приймак Ярослава
Простір "Офлайн"/Група продовженого дня
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
1-4 клас Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П`ятниця
8:30 - 15:00
8:30 - 15:00
8:30 - 15:00
8:30 - 15:00
8:30 - 15:00
Кодакова Едіта
1-4 клас Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П`ятниця
12:00 - 17:00
12:00 - 17:00
12:00 - 17:00
12:00 - 17:00
12:00 - 17:00
Кодакова Едіта
1-4 клас Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П`ятниця
8:30 - 17:00
8:30 - 17:00
8:30 - 17:00
8:30 - 17:00
8:30 - 17:00
Кодакова Едіта
Розвиток інтелекту
IT - освіта
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
8-11 років Субота
10:00 - 11:00
303 Шихат-Саркісов Іван
Абакус (Ментальна арифметика)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
6-8 років Середа
Понеділок
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
303 Мисака Наталія
Робототехніка
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
5 - 9 років Субота
11:15 - 12:15
303 Шихат-Саркісов Іван
Табличка множення
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Фінансовий фітнес
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
6 - 10 років Середа
18:00 - 19:00
304 Радзієвська Віоріка
10 - 15 років Середа
10:00 - 11:00
304 Радзієвська Віоріка
Швидкочитання
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
2 клас Четвер
Субота
16:50 - 17:40
11:00 - 11:50
204 Кодакова Едіта
1 клас Четвер
Субота
15:50 - 16:40
10:00 - 10:50
204 Кодакова Едіта
3-4 клас Четвер
Субота
17:50 - 18:40
12:00 - 12:50
204 Кодакова Едіта
Іноземні мови
Англійська мова
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 1 класу Вівторок
Четвер
15:00 - 15:50
15:00 - 15:50
304 Колісник Юлія
з 2 класу Вівторок
Четвер
16:00 - 16:50
16:00 - 16:50
304 Колісник Юлія
3 клас Вівторок
Четвер
17:00 - 17:50
17:00 - 17:50
304 Колісник Юлія
5-6 років Вівторок
Четвер
18:00 - 18:50
18:00 - 18:50
304 Максимова Лариса
Спорт
Акро-брейкінг
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Вівторок
Четвер
19:00 - 20:00
19:00 - 20:00
401 Небесний Сергій
Бразильське джиу-джитсу
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
6-10 років Понеділок
Середа
П`ятниця
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
402 Лебідь Єгор
від 6 років Понеділок
Середа
П`ятниця
10:00 - 11:00
10:00 - 11:00
10:00 - 11:00
402 Лебідь Єгор
з 4-6 роки Понеділок
Середа
П`ятниця
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
402 Лебідь Єгор
Дзюдо
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 6 років Понеділок
Середа
П`ятниця
18:00 - 19:30
18:00 - 19:30
18:00 - 19:30
401 Варданян Армен
4-6 років Понеділок
Середа
П`ятниця
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
401 Варданян Армен
Капоейра
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
7-12 років Вівторок
Четвер
Субота
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
10:00 - 11:00
401 Ковбель Віталій
з 12 років Вівторок
Четвер
Субота
17:00 - 19:00
17:00 - 19:00
11:00 - 13:00
401 Ковбель Віталій
2 зміна школи Вівторок
Четвер
Субота
10:00 - 11:00
10:00 - 11:00
10:00 - 11:00
401 Ковбель Віталій
Кудо
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
7-14 років Вівторок
Четвер
Субота
18:00 - 19:20
18:00 - 19:20
11:00 - 12:20
402 Бурко Андрій
5-7 років Четвер
Вівторок
Субота
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
10:00 - 11:00
402 Бурко Андрій
Повітряна гімнастика "No _ Gravity"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
2 зміна школи Вівторок
Четвер
10:00 - 11:00
10:00 - 11:00
403 Радзієвська Віоріка
Підготовка до змагань Понеділок
Середа
П`ятниця
17:30 - 19:00
17:30 - 19:00
17:30 - 19:00
403 Карачинецька Олена
5-10 років( новачки) Понеділок
Середа
П`ятниця
16:30 - 17:30
15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
403 Прокопенко Алла
5-10 років Вівторок
Четвер
Субота
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
10:00 - 11:00
403 Радзієвська Віоріка
з 10 років Вівторок
Четвер
Субота
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
11:00 - 12:00
403 Радзієвська Віоріка
5-10 років Понеділок
Середа
П`ятниця
15:30 - 16:30
15:30 - 16:30
15:30 - 16:30
403 Прокопенко Алла
з 5- 10 років Понеділок
Середа
П`ятниця
19:00 - 20:00
19:00 - 20:00
19:00 - 20:00
403 Карачинецька Олена
2 зміна школи Понеділок
Середа
П`ятниця
8:30 - 9:30
8:30 - 9:30
8:30 - 9:30
403 Прокопенко Алла
з 10 років Вівторок
Четвер
19:00 - 20:00
19:00 - 20:00
403 Карачинецька Олена
5-10 років Четвер
Вівторок
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
403 Мартинюк Олена
Самбо
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
від 10 років Субота
Вівторок
Четвер
12:30 - 13:30
19:30 - 20:30
19:30 - 20:30
402 Григор`єв Юрій
Студія художньої гімнастики «Victory»
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 5-8 років Вівторок
Четвер
Субота
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
9:00 - 10:15
203 Мосійчук Вікторія
від 3-5 років Вівторок
Четвер
Субота
18:15 - 19:00
18:15 - 19:00
11:45 - 12:30
203 Мосійчук Вікторія
середня (закрита група) Вівторок
Четвер
Субота
17:00 - 18:15
17:00 - 18:15
9:00 - 10:15
203 Мосійчук Вікторія
старша (закрита група) Вівторок
Четвер
Субота
19:00 - 20:45
19:00 - 20:45
10:15 - 11:45
203 Мосійчук Вікторія
Тхеквондо
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
від 4-6 років Понеділок
Середа
П`ятниця
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
402 Багнета Володимир
з 6-16 років Понеділок
Середа
П`ятниця
19:00 - 20:00
19:00 - 20:00
19:00 - 20:00
402 Багнета Володимир
8 і старше Понеділок
Середа
П`ятниця
9:00 - 10:00
9:00 - 10:00
9:00 - 10:00
402 Багнета Володимир
з 16 років Понеділок
Середа
П`ятниця
20:00 - 21:00
20:00 - 21:00
20:00 - 21:00
402 Багнета Володимир
Хореографія
Art-студія "Teens Style" (Східні Танці)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 6 до 11 років Понеділок
П`ятниця
16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
305,301 Юрченко Ірина
з 12 років Понеділок
П`ятниця
17:30 - 19:00
17:30 - 19:00
305,301 Юрченко Ірина
Magic dance studio
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
3-4 роки Понеділок
П`ятниця
Середа
16:30 - 17:30
16:30 - 17:30
16:30 - 17:30
203 Карабанова Діана
4,5-5,5 років Понеділок
Середа
П`ятниця
17:30 - 18:30
17:30 - 18:30
17:30 - 18:30
203 Карабанова Діана
6-8 років Понеділок
Середа
П`ятниця
18:30 - 19:50
18:30 - 19:30
18:30 - 19:30
203 Карабанова Діана
Бальна хореографія
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
З 5 - 11 років Середа
Субота
16:00 - 17:30
14:00 - 16:00
301,205 Зозуля Наталія
Сontemporary
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
5-8 років Понеділок
Середа
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
301,305 Чеканівська Анна
6-14 років Понеділок
Середа
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
301,305 Чеканівська Анна
Студія класичної та сучасної хореграфії "Grand Jete"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
6-8 років Вівторок
Четвер
Субота
17:30 - 19:00
17:30 - 19:00
12:00 - 13:30
305 Матвєєва Ольга
7-9 років Вівторок
Четвер
Субота
16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
10:30 - 12:00
305 Матвєєва Ольга
3-5 років Вівторок
Четвер
Субота
19:00 - 20:00
19:00 - 20:00
9:30 - 10:30
305 Матвєєва Ольга
Студія сучасного танцю ART FUSION (Хіп-Хоп)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
8-12 років Вівторок
Четвер
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
205 Камінська Юлія
5-7 років (закрита група) Четвер
Вівторок
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
205 Камінська Юлія
3,8-7 років Понеділок
Середа
16:30 - 17:30
16:30 - 17:30
205 Камінська Юлія
Мистецтво
ART-глина
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 5-10 років Субота
10:30 - 12:00
1 поверх Ружицька Дар`я
Анти-хор
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Вокал
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
від 5 років Клітинська Ольга
4-10 років (групові заняття ) Вівторок
Четвер
17:45 - 18:30
17:45 - 18:30
209 Косарчук Віта
від 5 років 209 Косарчук Віта
Дитячий театр "The Театр"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
№1 з 5-7 років Середа
П`ятниця
17:00 - 19:00
17:00 - 19:00
сцена, 305 Варданян Карен
№2 13+ Середа
П`ятниця
18:00 - 20:00
18:00 - 20:00
сцена, 305 Варданян Карен
№3 8-12 років Середа
П`ятниця
19:00 - 21:00
19:00 - 21:00
сцена, 305 Варданян Карен
Кулінарна школа для дітей та підлітків "Готуй як шеф-кухар"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
від 5 років Субота
12:00 - 14:00
Модельна школа
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
6-18 років Субота
Неділя
10:00 - 12:00
11:00 - 13:00
306 Варданян Карен
Укулеле, класична гітара, акустична гітара, електрогітара
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 5 років Субота
-
209 Савюк Владислав
Фортепіано
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 5 років Стягайло Юлія
Фортепіано, синтезатор
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
від 5 років Понеділок
Четвер
Субота
-
-
-
208 Орлова Елеонора
Художня студiя "Веселкова палітра"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
5-6р (дошколярики) Вівторок
Четвер
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
310 Гаврилюк Марія
Художня студія "ФлюїдART"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
5-6 років Середа
П`ятниця
16:40 - 17:40
16:40 - 17:40
310 Ружицька Дар`я
Школа образотворчого мистецтва "Da Vinci"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
6-7 років Вівторок
Четвер
15:00 - 16:00
15:00 - 16:00
311 Воробйова Наталія
7-8 років Вівторок
Четвер
16:15 - 17:45
16:15 - 17:45
311 Воробйова Наталія
11-13 років Понеділок
Середа
18:00 - 19:30
18:00 - 19:30
207 Воробйова Наталія
9-11 років Понеділок
Середа
16:15 - 17:45
16:15 - 17:45
207 Воробйова Наталія
8-10 років Вівторок
Четвер
18:00 - 19:30
18:00 - 19:30
311 Воробйова Наталія
8-10 років Понеділок
Середа
9:15 - 10:45
9:15 - 10:45
311 Воробйова Наталія
8-10 років Вівторок
Четвер
9:15 - 10:45
9:15 - 10:45
207 Карабан Надія
8-10 років Вівторок
Четвер
16:15 - 17:45
16:15 - 17:45
207 Карабан Надія
9-11 років Вівторок
Четвер
18:00 - 19:30
18:00 - 19:30
207 Карабан Надія
6-7 років Понеділок
Середа
16:15 - 17:45
16:15 - 17:45
311 Карабан Надія
7-8 років Понеділок
Середа
18:00 - 19:30
18:00 - 19:30
311 Карабан Надія
8-12 років Середа
П`ятниця
9:15 - 10:45
9:15 - 10:45
207 Карабан Марина
10-13 років П`ятниця
15:50 - 17:50
207 Карабан Марина
Для дорослих
ART-СТУДІЯ "TEENS STYLE" (СХІДНІ ТАНЦІ)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Fly Stretching
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
LadyStyle (бачата+сальса)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
The театр laboratory
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Бразильське Джиу-Джитсу
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
14+ Понеділок
Середа
П`ятниця
19:30 - 21:00
19:30 - 21:00
19:30 - 21:00
402 Лебідь Єгор
Йога
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
від 15 років Вівторок
Четвер
Субота
19:00 - 20:30
19:00 - 20:30
10:00 - 11:30
205 Харченко Оксана
з 14 років Понеділок
П`ятниця
Середа
9:00 - 10:30
9:00 - 10:30
9:00 - 10:30
305 Харченко Оксана
Капойера
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Повітряна гімнастика для дорослих
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
14+ Понеділок
Середа
П`ятниця
20:00 - 21:00
20:00 - 21:00
20:00 - 21:00
403 Карачинецька Олена
Сальса + бачата
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
Силовий фітнес
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
120 з 14 років Понеділок
Середа
П`ятниця
8:30 - 9:30
8:30 - 9:30
8:30 - 9:30
205 Кузнецова Валентина
Степ аеробіка
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
122 від 14 років Понеділок
Середа
П`ятниця
17:30 - 18:30
17:30 - 18:30
17:30 - 18:30
205 Кузнецова Валентина
123 від 14 років Понеділок
Середа
П`ятниця
18:30 - 19:30
18:30 - 19:30
18:30 - 19:30
205 Кузнецова Валентина
Фітнес-інтенсив
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
14+ Понеділок
Середа
П`ятниця
19:30 - 20:30
19:30 - 20:30
19:30 - 20:30
Петраукас Оксана
Школа образотворчого мистецтва "Da Vinci" ( для дорослих)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
14+ П`ятниця
18:00 - 20:00
207 Карабан Марина