+38 (068) 418 65 57, +38 (093) 157 77 57
Вас вітає центр розвитку Константиновича

Наша команда

43 гуртків
45 викладачів
+38 (068) 418 65 57
divocvit.org@gmail.com
Пруська Леся Олександрівна
Директор Центру
Красновецька Тетяна Константинівна
Заступник директора
Бахтинська Ангеліна Ігорівна
Адміністратор Центру
Матвійчук Катерина Вячеславівна
Адміністратор Центру
Ільницька Олена Федорівна
Керівник Студії повітряної гімнастики"No_Gravity"
Адамчук Наталія Володимирівна
Викладач з музикування
Антоненко Людмила Йосипівна
Викладач театральної студії
Антонова Марина Вікторівна
Викладач дошкільної підготовки
Бабій Богдан Вікторович
Викладач Кудо
Багнета Володимир Анатолійович
Викладач Тхеквандо
Бевза Ірина Миколаївна
Викладач з монтессорі
Бондарчук Віталіна Олександрівна
Вихователь в міні-садочку
Васильківа Олена Сергіївна
Викладач з Абакус
Воробйова Наталія Василівна
Викладач школи образотворчого мистецтва "DA VINCI"
Гаврилюк Марія Петрівна
Викладач з художньої праці
Герасимчук Анастасія Володимирівна
Тренер з фітнесу
Данилевич Антон Борисович
Тренер по фітнесу та пілатесу
Демко Крістіна Володимирівна
Викладач з Хіп-Хопу
Зозуля Наталія Володимирівна
Викладач з бальної хореографії
Карабан Марина Василівна
Викладач школи образотворчого мистецтва "DA VINCI"
Карабан Надія Вікторівна
Викладач школи образотворчого мистецтва "DA VINCI"
Карачинецька Олена Володимирівна
Керівник Студії повітряної гімнастики"No_Gravity"
Ковбель Віталій Віталійович
Викладач Капоейро
Кожем’яко Андрій Вікторович
Викладач ІТ школи
Козюк Ірина Володимирівна
Викладач по мнемотехнікі (ейдотехніка)
Комаха Ольга Сергіївна
Викладач студії танцю "Вертикаль"
Косарчук Віта Вікторівна
Викладач Вокалу
Красицька Катерина Ігорівна
Викладач з Хіп-Хопу
Кудлаєнко Олексій Ярославович
Викладач з контемпу
Кузнецова Валентина Аркадіївна
Тренер по силовому фітнесу та степу
Кущинська Наталія Сергіївна
Викладач англійської мови
Лапчевська Діана Олександрівна
Викладач по ЗумбаKids
Мартинова Олександра Борисівна
Викладач бальної хореографії
Матвєєва Ольга Сергіївна
Керівник Студії класичної хореграфії "Grand Jete
Миронюк Лілія Василівна
Викладач англійської мови
Мосійчук Вікторія Володимирівна
Викладач Художньої гімнастики
Мошноріз Микола Миколайович
Тренер по Айкідо
Осіпенко Аліна Павлівна
Викладач Вокалу
Павлова Олена Анатоліївна
Куратор кулінарної школи
Пасічник Тетяна Олександрівна
Викладач англійської мови
Радзієвська Віоріка Павлівна
Керівник Студії повітряної гімнастики"No_Gravity"
Романець Владислав Олегович
Викладач по робототехнікі
Татарчук Світлана Сергіївна
Логопед
Філіпчук Ірина Юріївна
Викладач LADY STYLE (бачата+сальса)
Чепурна Світлана Олександрівна
Викладач по мнемотехнікі (ейдотехніка)
Юрченко Ірина Іванівна
Викладач східних танців