+380689840623, +380931151558
Вас вітає центр розвитку на Стельмаха

Комплекс "Малеча"

21 гуртків
25 викладачів
+380689840623
divocvit.vn@gmail.com

Гурток «Малеча»  – це комплекс занять для самих маленьких, віком від 1,5 року. Разом із дорослим діти поринають у чарівний світ музики та художньої праці, де за допомогою гри, маніпулюючи предметами, вони гармонійно розвиваються, спілкуючись  із однолітками.

Заняття триває одну годину (30 хвилин музикування, та 30 хвилин художня праця).

На заняттях з музикування діти вчаться ритмічно рухатись та гарно співати. А головне – навчаються любити музику, навколишній світ, інших людей та самих себе. Пізнання та самопізнання стають для них цікавою і веселою грою. А життя – радісною та сповненою дивовижних речей казковою пригодою.

Музикування – це чудова можливість розвинути координацію рухів дитини за допомогою вправ з м’ячами, палицями тощо, що дає в подальшому змогу маніпулювати  будь-якими предметами.

На заняттях з художньої праці дитина є суб`єктом творчості.  Метою цих занять є, насамперед,  розвиток дрібної моторики дитячих рук (нервова система, тактильні відчуття), що досягається використанням під час роботи різних матеріалів: пластиліну, солоного тіста, природних дарів, різних видів паперу (звичайний, гофрований, серветки, картону), фарб, олівців, клею тощо.

Не менш важливим є і залучення дітей до світу прекрасного - радість і задоволення від створеної роботи, розвиток цікавості до навколишнього, здійснення зв`язку між емоційним світом і матеріальним. Все відбувається у грі, у створенні ситуацій співдружності та співтворчості. Саме це підвищує активність дітей в осмисленні і наступному самостійному виконанні завдань.

Розклад
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
14 1,5-3 роки Вівторок
Четвер
09:50 - 11:00
09:50 - 11:00
12,23 Христич Катерина Олександрівна
Залиште заявку, ми перетелефонуємо
Комплекс "Малеча"
Надіслати Надіслати