+380689840623, +380931151558
Вас вітає центр розвитку на Стельмаха

Розклад

Дошкілля
Дошколярик
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
16 1 рік до школи Вівторок
Четвер
17:00 - 17:50
17:00 - 17:50
1 Марчук Ольга
17 1 рік до школи Вівторок
Четвер
18:00 - 18:50
18:00 - 18:50
1 Марчук Ольга
18а 1 рік до школи Понеділок
Середа
18:00 - 18:50
18:00 - 18:50
21
18 1 рік до школи Вівторок
Четвер
19:00 - 19:50
19:00 - 19:50
1 Марчук Ольга
Комплекс "Капітошка"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
12 3 роки до школи Вівторок
Четвер
9:00 - 12:10
9:00 - 12:10
Христич Катерина
13 3 роки до школи Вівторок
Четвер
16:00 - 19:10
16:00 - 19:10
Христич Катерина
Комплекс "Малеча"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
14 1,5-3 роки Вівторок
Четвер
09:50 - 11:00
09:50 - 11:00
12,23 Христич Катерина
Комплекс "Перлинка"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
1 1 рік до школи Понеділок
Середа
П`ятниця
9:00 - 12:10
9:00 - 12:10
9:00 - 12:10
Столяр Наталія
2 1 рік до школи Понеділок
Середа
П`ятниця
9:00 - 12:10
9:00 - 12:10
9:00 - 12:10
Христич Катерина
4 1 рік до школи Понеділок
Середа
П`ятниця
9:00 - 12:10
9:00 - 12:10
09:00 - 12:10
Марчук Ольга
5 2 роки до школи Вівторок
Вівторок
9:00 - 12:10
9:00 - 12:10
Свистак Вікторія
6 2 роки до школи Вівторок
Четвер
9:00 - 12:10
09:00 - 12:10
Любарщук Леся
7 1 рік до школи Понеділок
Середа
П`ятниця
16:00 - 19:10
16:00 - 19:10
16:00 - 19:10
Любарщук Леся
8 1 рік до школи Понеділок
Середа
П`ятниця
16:00 - 19:10
16:00 - 19:10
16:00 - 19:10
Свистак Вікторія
9 2 роки до школи Понеділок
Середа
16:00 - 19:10
16:00 - 19:10
Марчук Ольга
10 2 роки до школи Понеділок
Середа
16:00 - 19:10
16:00 - 19:10
Свистак Вікторія
11 2 роки до школи Вівторок
Четвер
16:00 - 19:10
16:00 - 19:10
Столяр Наталія
Комплекс ''Кнопа"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
14 3-4 роки Вівторок
Четвер
17:00 - 18:30
17:00 - 18:30
12 Дерун Анастасія
Логопед
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
з 4 років(Індивід. заняття) Вівторок
Четвер
-
-
31 Татарчук Світлана
Розвиток інтелекту
Ейдотехніка (Мнемотехніка)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
19 2 клас Вівторок
Четвер
15:00 - 15:50
15:00 - 15:50
22 Столяр Наталія
20 1 клас Вівторок
Четвер
16:00 - 16:50
16:00 - 16:50
22 Столяр Наталія
21 Дошкільнята Вівторок
Четвер
17:00 - 17:50
17:00 - 17:50
22 Столяр Наталія
Ментальна арифметика "Абакус"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
28 1-3 клас (закрита) Вівторок
Четвер
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
11 Мисака Наталія
29 1-3 клас (нова) Субота
10:00 - 12:00
11 Мисака Наталія
22 Дошкільнята (нова) Понеділок
Середа
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
11 Мисака Наталія
23 Дошкільнята (закрита) Понеділок
Середа
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
11 Мисака Наталія
24 1-3 клас(закрита) Понеділок
Середа
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
11 Мисака Наталія
25 1-3 клас (нова) Вівторок
Четвер
15:00 - 16:00
15:00 - 16:00
11 Мисака Наталія
26 1 клас (закрита група) Вівторок
Четвер
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
11 Мисака Наталія
27 Дошкільнята (нова) Вівторок
Четвер
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
11 Мисака Наталія
30 Дошкільнята (нова) Вівторок
Четвер
09:00 - 10:00
09:00 - 10:00
11 Мисака Наталія
31 3-4 клас (нова) Вівторок
Четвер
10:00 - 11:00
10:00 - 11:00
11 Мисака Наталія
Робототехніка
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
44 6-11 років Середа
17:00 - 18:00
32 Романець Владислав
45 6-11 років Середа
18:00 - 19:00
32 Романець Владислав
46 6-10 років Середа
19:00 - 20:00
32 Романець Владислав
Іноземні мови
Англійська мова
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
41 1 клас Понеділок
Середа
16:00 - 16:50
16:00 - 16:50
21 Марчик Тетяна
42 2-3 клас Понеділок
Середа
17:00 - 17:50
17:00 - 17:50
21 Марчик Тетяна
43 1 клас Понеділок
Середа
15:00 - 15:50
15:00 - 15:50
21 Марчик Тетяна
38 5 клас Вівторок
Четвер
18:00 - 18:50
18:00 - 18:50
21 Марчик Тетяна
32 3 клас Вівторок
Четвер
09:00 - 09:50
09:00 - 09:50
21 Марчик Тетяна
33 4 клас Вівторок
Четвер
10:00 - 10:50
10:00 - 10:50
21 Марчик Тетяна
34 4 клас Вівторок
Четвер
11:00 - 11:50
11:00 - 11:50
21 Марчик Тетяна
35 1 клас Вівторок
Четвер
15:00 - 15:50
15:00 - 15:50
21 Марчик Тетяна
36 2 клас Вівторок
Четвер
16:00 - 16:50
16:00 - 16:50
21 Марчик Тетяна
37 4 клас Вівторок
Середа
17:00 - 17:50
17:00 - 17:50
21 Марчик Тетяна
39 2 клас Середа
П`ятниця
10:00 - 10:50
10:00 - 10:50
21 Марчик Тетяна
40 3 клас Середа
П`ятниця
11:00 - 11:50
11:00 - 11:50
21 Марчик Тетяна
Спорт
Капоейра
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
78 7-9 років Понеділок
Середа
П`ятниця
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
42 Ковбель Марина
80 10-15 років Понеділок
Середа
П`ятниця
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
42 Ковбель Марина
79 5-6 років Понеділок
Середа
П`ятниця
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
42 Ковбель Марина
Кудо
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
83 4-6 Понеділок
П`ятниця
Середа
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
34,23,34 Дидяк Ярослав
84 7-10 Понеділок
Середа
П`ятниця
19:00 - 20:30
19:00 - 20:30
19:00 - 20:30
42 Дидяк Ярослав
85 2 зміна Вівторок
Четвер
Субота
09:30 - 10:30
09:30 - 10:30
15:00 - 16:00
42
86 6-14 років Вівторок
Четвер
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
42
Тхеквондо
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
81 4-8 років Вівторок
Четвер
Субота
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
42 Багнета Влодимир
82 9-14 років Четвер
Вівторок
Субота
19:00 - 20:30
19:00 - 20:30
19:00 - 20:30
42 Багнета Влодимир
Художня гімнастика
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
76 3-5 років Вівторок
Четвер
Субота
17:30 - 18:30
17:30 - 18:30
16:00 - 17:00
34 Гордієць Вікторія
77 9-13 роки Вівторок
Четвер
Субота
18:30 - 20:00
18:30 - 20:00
11:00 - 13:00
34 Гордієць Вікторія
74 7-9 років Вівторок
Четвер
Субота
14:30 - 16:00
14:30 - 16:00
13:00 - 14:30
34 Гордієць Вікторія
75 5-7 років Вівторок
Четвер
Субота
16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
15:00 - 16:00
34 Гордієць Вікторія
Хореографія
Контемпорарі. Джаз-модерн
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
48 8-10 років Понеділок
П`ятниця
Субота
16:30 - 18:00
16:30 - 18:00
11:30 - 12:30
34 Кудлаєнко Олексій
Студія сучасного танцю ART FUSION (Хіп-Хоп)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
51 4-7 років Вівторок
Четвер
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
23 Аманова Олександра
52 8-15 років Вівторок
Четвер
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
23 Аманова Олександра
49 2 зміна Вівторок
Четвер
10:15 - 11:15
10:15 - 11:15
33 Аманова Олександра
50 4-7 років (закрита) Вівторок
Четвер
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
33 Аманова Олександра
53 8-13 років(закрита) Вівторок
Четвер
19:00 - 20:00
19:00 - 20:00
23 Аманова Олександра
Студія танцю "Вертикаль" (Естрадна хореографія)
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
57 9-11 років Понеділок
Середа
П`ятниця
18:45 - 20:15
18:45 - 20:15
18:45 - 20:15
33,34,33 Соцька Вікторія
58 6-7 років Вівторок
Четвер
Субота
18:00 - 19:15
18:00 - 19:15
10:30 - 11:30
33,33,34 Комаха Ольга
56 5-6 років Понеділок
Середа
П`ятниця
17:45 - 18:45
17:45 - 18:45
17:45 - 18:45
33,34,33 Соцька Вікторія
54 8-9 років Понеділок
Середа
П`ятниця
15:00 - 16:15
15:00 - 16:15
15:00 - 16:15
33,34,33 Соцька Вікторія
55 11-13 років Понеділок
Середа
П`ятниця
16:15 - 17:45
16:15 - 17:45
16:15 - 17:45
33,34,33 Соцька Вікторія
59 4-5 років (нові) Вівторок
Четвер
18:15 - 19:15
18:15 - 19:15
33 Комаха Ольга
Мистецтво
Студія естрадного вокалу "The voice"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
72 від 4 років (Індив.заняття) 5 Яборка Євгенія
73 від 4 років (Індив.заняття) 4 Слободянюк Олександра
Художня студія "АРТіШОК"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
68 1 клас Понеділок
Середа
15:00 - 16:00
15:00 - 16:00
10 Свистак Вікторія
69 Дошкільнята Вівторок
Четвер
16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
10 Свистак Вікторія
70 2 зміна Четвер
09:00 - 11:00
10 Свистак Вікторія
71 2 рік навчання Вівторок
17:00 - 19:00
10 Свистак Вікторія
Художня студія "Арт-акваторія"
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
60 1-4 клас Вівторок
15:00 - 17:00
41 Козюра Олена
61 10-14р. (2 рік навчання) Середа
15:00 - 17:00
41 Козюра Олена
62 Дошкільнята Середа
Четвер
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
41 Козюра Олена
63 Дошкільнята Вівторок
Середа
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
41 Козюра Олена
64 2 зміна Четвер
08:30 - 10:30
41 Козюра Олена
65 1-4 рік навчання Середа
Четвер
19:00 - 20:00
19:00 - 20:00
41 Козюра Олена
66 3-5 рік навчання Четвер
15:30 - 17:30
41 Козюра Олена
Для дорослих
Капоейра
№ групи Вікова категорія Дні тижня Час № кабінету Викладач
80 дорослі Понеділок
Середа
П`ятниця
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
18:00 - 19:00
42 Ковбель Марина