Записатись

Дивосвіт

Центр розвитку дітей та юнацтва

Наші перваги

Центр розвитку ДивоСвіт

Дивосвіт простір нового типу

Завітайте до нас, якщо ви:
- довіряєте тільки професіоналам
- хочете бачити свою дитину всебічно розвиненою особистістю
- підримуєте та розвиваєте творчість
- у пошуках розвиваючого та цікавого дозвілля
- мрієте бачити сяючі очі дитини після занять
У нашому центрі вам нададуть усі можливості для самореалізації дитини, підготують до школи , допоможуть розвинути усі таланти і втілити творчі мрії. Для найменших ми пропонуємо комплекси загального розвитку на будь-який вік, для школярів маємо гуртки теж різного характеру: англійська мова, табличка множення, мнемотехніка, гра на музичних інструментах, мехатроніка та багато іншого. Художні студії стануть місцем творчої свободи та навчання для молодих талантів, а для фізічного розвитку маємо широкий вибір спорту та хореографії на будь-який смак.
Ми чекаємо на вас і готові допомогти обрати для дитини найкращий варіант!

Слова від директора

Директор центру розвитку ДивоСвіт

"Дивосвіт" - простір нового типу

Наш Центр розвитку дітей та юнацтва заснованим у 2007 році. Його робота завжди була спрямована на здобуття знань, умінь і навичок за інтересами, а також забезпечення потреби особистості у творчій самореалізації та організації інтелектуального та фізичного дозвілля.

Ми пропонуємо вам понад 100 різноманітних груп, які охоплюють такі напрямки, як ранній розвиток, дошкілля, мистецтво, спорт, інтелект, хореографія та навіть заняття для дорослих. Знаємо, що кожна людина має унікальний потенціал, який ми допоможемо розкрити та втілити у життя!

Центр розвитку "Дивосвіт" - це не лише місце навчання, а й місце для зустрічі друзів та однодумців. Наш дружній і творчий колектив професіоналів завжди відкритий до нових ідей та пропозицій. Ми навчаємо та навчаємось самі, вдосконалюємо наші методики та прийоми, щоб завжди йти у ногу з часом та вести за собою нове покоління!
Команда "ДивоСвіту" чекає на вас та ваших дітей!

Виникли питання? Ми вам перетелефонуємо!

    умовами оферти
    Заявка надіслана!
    Логотип Центр розвитку ДивоСвіт
    Очікуйте на дзвінок!